SIATKÓWKA

SIATKÓWKA - Asseco Resovia liderem Plus Ligi!

23 gru · 21:11

Siatkarze Asseco Resovii pokonali Barkom Każany Lwów 3:1 w meczu 17. kolejki Plusligi. Gospodarze po zwycięskich setach 25:18 i 27:25, trzeciego przegrali  22:25, by w czwartym ponownie zwyciężyć 25:11.

Najlepszym graczem spotkania wybrany został Maciej Muzaj, zdobył 20 punktów. Atakujący rzeszowian podkreślił znakomitą reakcję zespołu po przegranym trzecim secie:

--:--
--:--

Podstawowy rozgrywający rzeszowian Fabian Drzyzga z uwagi na uraz palca, tym razem mecz obejrzał z ławki rezerwowych. Na cały mecz (po raz pierwszy w sezonie) zastąpił go Michał Kędzierski. -Cel osiągnięty choć z małym potknięciem- przyznał Kędzierski

--:--
--:--

Asseco Resovia objęła prowadzenie w tabeli Plus Ligi. Ma tyle samo 43 punkty co Aluron Warta Zawiercie (ale lepszy bilans setów). Trzeci jest Jastrzębski Węgiel (41 pkt.).

23 grudnia ·  21:11