SIATKÓWKA

Asseco Resovia rozbiła w trzech setach PGE Skrę Bełchatów

15 sty · 18:12

Siatkarze Asseco Resovii pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0 ( w setach 25:20, 25:21 i 25:13) w meczu 20. kolejki Plusligi. Zwycięstwo rzeszowian w poszczególnych partiach ani przez moment nie było zagrożone i dominowali oni nad Skrą w każdym elemencie.

Najwięcej, 17 punktów dla Resovii zdobył atakujący Maciej Muzaj, który podkreślił, że po ubiegłotygodniowej, niespodziewanej porażce u siebie z Cuprum Lubin taka wygrana to dla kibiców oczekiwana i skuteczna rehabilitacja ;

--:--
--:--

-Jeśli zagramy na swoim poziomie, w pełni skoncentrowani to nie mamy sobie równych i to dziś pokazaliśmy- dodał środkowy rzeszowian Jakub Kochanowski:

--:--
--:--

Jedynie w inauguracyjnym secie gospodarze stracili kilka punktów z rzędu. - To stanowczo za mało, byśmy mogli myśleć o jakimkolwiek korzystnym rozwoju meczowych wydarzeń - ocenił środkowy Skry Mateusz Bieniek: