SIATKÓWKA

Siatkówka. Wyniki I ligi kobiet

3 gru · 20:41

W Mielcu w meczu 10. kolejki I ligi siatkarek Ita Tools Stal pokonała BAS Białystok 3:0, w setach 25:20, do 10 i do 17. Trener Stali Wiesław Popik przyznał, że problemy w pierwszej partii wynikały z braku cierpliwości jego podopiecznych, które zbyt szybko chciały zakończyć poszczególne akcje:

--:--
--:--

Natomiast szkoleniowiec zespołu z Białegostoku Sebastian Grzegorzek, przyczyn porażki upatrywał w problemach z przyjęciem zagrywki:

--:--
--:--

MVP tego pojedynku została przyjmująca Ita Tools Stali Mielec Katarzyna Bryda. Mielczanki nadal prowadzą w tabeli. A w Krośnie Karpaty przegrały z Energetykiem Poznań 2:3 (w setach 25:27, 15:25, 25:21, 25:21, 7:15)  Z kolei siatkarki San Pajdy Jarosław, w  wyjazdowym meczu, przegrały z Płomieniem Sosnowiec 1:3, w setach: 25:20, 21:25, 25:21 i 25:19.

3 grudnia ·  20:41