PIŁKA NOŻNA

Stal Mielec remisuje w Białymstoku

21 kwi · 21:23

Piłkarze Stali Mielec po emocjonującej walce zremisowali w Białymstoku z Jagiellonią 3:3  w meczu 26. kolejki ekstraklasy. Gospodarze prowadzili 2:0 po golach Bogdana Tiru i Tomaša Přikryla w 3 i 12 minucie. W 18 minucie dla Stali kontaktową bramkę zdobył Jonathan de Amo. W 68. minucie było już 2:2 po tym, jak Maciej Domański wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym.

W 85. minucie Rumun Tiru ponownie trafił dla gospodarzy i wydawało się, że Jagiellonia wywalczy 3 punkty, ale w piątej, ostatniej minucie doliczonego czasu gry, wynik meczu ustalił Mateusz Mak.

Stal zdobyła punkt i awansowała na przedostatnie miejsce w tabeli. Podobnie, jak zamykające ją Podbeskidzie ma 21 pkt. Jagiellonia jest 11. z dorobkiem 33 punktów.

21 kwietnia ·  21:23