PIŁKA NOŻNA

Stal remisuje z KKS-em Kalisz

23 kwi · 21:20

Piłkarze II ligowej Stali Rzeszów w meczu inaugurującym 29 kolejkę zremisowali w Stalowej Woli z KKS Kalisz 3:3. Bramki dla Stali zdobyli Błażej Szczepanek, Mariusz Sławek i Dawid Olejarka.

Dla kaliszan trafiali Bartosz Waleńcik i dwukrotnie, najlepszy na murawie, Hiszpan Gordillo. Trener KKS-u Kalisz Ryszard WIeczorek podkreślał, że spotkały się dwa zespoły grające efektowny, ofensywny futbol.

--:--
--:--

Stal prowadziła już 3:1 i trener rzeszowian Daniel Myśliwiec nie ukrywał niedosytu.

--:--
--:--

Rzeszowianie wciąż są na szóstej pozycji, mają 42 punkty – nadal o trzy więcej od KKS. W innym spotkaniu Chojniczanka po kilkunastu minutach remisuje z Wigrami Suwałki 1:1.

Jutro w I lidze piłkarskiej 15 w tabeli ApklanResovia, w ramach 26 serii gier, podejmie Zagłębie Sosnowiec. Początek meczu o 16.00. Relacje z drugiej połowy na naszej antenie w magazynie Sportowe Takty.

23 kwietnia ·  21:20