PIŁKA NOŻNA

Stal Rzeszów nadal liderem 2 ligi!

9 paź · 21:50

Stal Rzeszów wygrała z rezerwami Śląska Wrocław 4:3 w meczu 12 kolejki 2 ligi piłkarskiej.  Biało-niebiescy świetnie rozpoczęli spotkanie i już w 8. minucie po fantastycznej akcji i strzale z 16 metrów Damiana Michalika Stal objęła prowadzenie. W 23. minucie był już remis - Wiktora Kaczorowskiego w sytuacji sam na sam pokonał Adrian Łyszczarz.  Stal na prowadzenie ponownie wyszła w ostatniej minucie pierwszej połowy. Lewym skrzydłem przedarł się Andreja Prokić, wrzucił piłkę w pole karne a Patryk Małecki czubkiem buta skierował piłkę do bramki.

Druga część gry to festiwal bramek. W 79. minucie Stal zdobyła trzeciego gola - kolejną akcją indywidualną popisał się Michalik. W 88 minucie Śląsk strzelił gola kontaktowego za sprawą Bartosza Borunia, jednak 3 minuty później Bartosz Snopczyński wykorzystał  błąd w defensywie Śląska i pokonał Boruca. Wynik meczu na 4:3 z rzutu karnego ustalił Hubert Konstanty w 90 minucie.

Stal Rzeszów wciąż pozostaje liderem eWinner 2 ligi - po 12 rozegranych meczach rzeszowianie mają 29 punktów.

9 października ·  21:50