PIŁKA NOŻNA

Stal Rzeszów odpadła z Pucharu Polski

31 sie · 08:10

Piłkarze Stali Rzeszów odpadli z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Na stadionie miejskim przegrali dopiero po ósmej serii rzutów karnych z ekstraklasową Koroną Kielce 6;7. W regulaminowym czasie i po dogrywce był remis 3;3. Goście po golach Szykawki już po 16 minutach prowadzili 2;0, Między 22 a 26 minutą Góra i Poczobut doprowadzili do wyrównania. Po samobójczym trafieniu Polowca Korona ponownie prowadziła a w 39 minucie z rzutu karnego wyrównał Głowacki.

Trener gości Leszek Ojrzyński :

--:--
--:--

Szkoleniowiec Stali Daniel Myśliwiec:

--:--
--:--

Wczoraj odpadła też Stal Stalowa Wola. Na własnym stadionie przegrała po dogrywce z Puszczą Niepołomice 1;2. Legia Warszawa dopiero po dogrywce wygrała z 1-ligowym Bruk-Betem Termalica Nieciecza 3:2. Do 1/16 awansowały Wisła Kraków , 3 ligowe Lechia Zielona Góra i Rekord Bielsko-Biała , Radomiak, Zagłębie Sosnowiec , Zagłębie Lubin , Olimpia Elbląg i Chrobry Głogów. Wieczorem o awans do II rundy Pucharu Polski  powalczą : PGE Stal Mielec w Łodzi z ŁKS-em  i Apklan Resovia w Rzeszowie z Miedzią Legnica.

31 sierpnia ·  08:10