PIŁKA RĘCZNA

Stal Mielec spada na 13 miejsce po porażce z Chrobrym Głogów. Zwycięstwo SRS Upstream Przemyśl

13 lut · 20:10

W Superlidze piłkarzy ręcznych Stal Mielec rozgrywała dziś bardzo ważny pojedynek w kontekscie utrzymania w Superlidze.

Niestety nie zakończył się on po myślii drużyny z Podkarpacia. Podopieczni Trenera Dawida Nilssona prowadzili  w drugiej połowie różnicą pięciu bramek, jednak goście doskonale rozegrali końcówkę i ostatecznie wygrali 27:26.

Najwięcej bramek dla Stali zdobyli: Wojdak 6 oraz Petrović i Wołyncew po 5. Zaś wśród rywali nasjkuteczniejszy był Zdobylak zdobywca 8 bramek.

Stal po tym meczu spadła na 13 miejsce w tabeli - niestety spadkowe ciągle po ostatnich 4 porażkach z rzędu ma tylko 11 punktów.

W 1 lidze szczypiornistów cenne zwycięstwo SRS Upstream Przemyśl, który w Zawierciu pokonał miejscowy CMC Viret 28-21. Do przerwy nasz zespół prowadził 14-8.

13 lutego ·  20:10