TENIS STOŁOWY

Medal dla Bartłomieja Wisza w zmaganiach dziennikarzy i sukces zawodniczek z Tarnobrzega

4 wrz · 14:01

Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg w inauguracyjnym meczu nowego sezonu ekstraklasy gładko pokonały wczoraj przed własną widownią zespół beniaminka; MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3 : 0. Punkty zdobyły: Rumunka Elizabeth Samara oraz debiutantka Aleksandra Michalak i Agata Zakrzewska.
Pomeczowe wypowiedzi zebrał Bartłomiej Wisz. Posłuchajmy na początek na jakie  ligowe priorytety w nowym sezonie stawia trener 30-krotnych mistrzyń Polski - Zbigniew Nęcek:

--:--
--:--

A już jutro o 16 KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg także u siebie zagra z AZS-em UE Wrocław.

Przy okazji ligowej inauguracji w Tarnobrzegu wręczono medale i puchary dla najlepszych przedstawicieli mediów, którzy przez dwa dni rywalizowali w II mistrzostwach Polski dziennikarzy w tenisie stołowym. W kategorii wiekowej do 39 lat zwyciężył Paweł Gąsiorowski z magazynu Polski Ping Pong:

--:--
--:--

Z kolei w rywalizacji powyżej 40 lat triumfował Roman Błaszczak z gorzowskiego Radia Plus.