TENIS STOŁOWY

Sukcesy podkarpackich tenisistów

19 paź · 22:08

Paweł Włodyka tenisista stołowy na wózku klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył złoty i srebrny medal podczas zawodów cyklu Pro-Tour w Hiszpanii.

Włodyka startujący indywidualnie w klasie 10 niepełnosprawności w finale przegrał 0:3 z kolegą z Reprezentacji Polski Igorem Misztalem. W turnieju drużynowym także w klasie 10 obaj zawodnicy zdobyli złoty medal dzięki zwycięstwom nad drugim zespołem biało-czerwonych oraz duetami z Hiszpanii, Niemiec i Czech. Ogółem nasza reprezentacja wywalczyła na tych zawodach 9 medali (4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) dzięki temu wygrała klasyfikację medalową zawodów.

Kilkanaście dni temu w Gorzowie Wielkopolskim Paweł Włodyka sięgnął po indywidualne mistrzostwo Polski, a w Wiśle wywalczył złoty medal drużynowo.

19 października ·  22:08