Sport
SIATKÓWKA

Terminarz sparingów Asseco Resovii

30 sie · 20:06
Terminarz sparingów Asseco Resovii

Znamy szczegółowy plan sparingów siatkarzy Asseco Resovii przed startem nowego sezonu Plus Ligi.

Do pierwszego ligowego spotkania pozostał już tylko miesiąc. W tym czasie rzeszowianie rozegrają kilka meczów kontrolnych. Pierwszy z Cerrad Enea Czarnymi Radom już w najbliższy czwartek, w Hali Podpromie – mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

W kolejnych sparingach podopieczni trenera Alberto Giulianiego zmierzą się z beniaminkiem PlusLigi, Luk Politechniką Lublin – dwukrotnie – najpierw 8 września w Lublinie, następnie 18 września w Rzeszowie oraz z Aluron CMC Wartą Zawiercie 14 września u siebie.

W meczach kontrolnych w składzie Asseco Resovii zobaczymy Rafała Buszka, Jakuba Buckiego, Bartłomieja Krulickiego, Macieja Muzaja, a także Michała Poterę, Nicolasa Szerszenia i Pawła Woickiego. Z uwagi na odbywające się w tym czasie Mistrzostwa Europy, skład uzupełnią juniorzy AKS-u Rzeszów.

Asseco Resovię w pełnym składzie będziemy mogli zobaczyć w towarzyskim turnieju organizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim w dniach 24-26 września. Poza naszą drużyną wystąpią tam Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn oraz niemiecki SWD Powervolleys Düren.

W ostatnim meczu kontrolnym 29 września rzeszowianie zagrają na Podpromiu z ukraińskim Barkom-Każany Lwów. Nowy sezon Plus Ligi Asseco Resovia zainauguruje 2 października wyjazdowym meczem z Indykpolem AZS Olsztyn.

Fot. archiwum

30 sierpnia ·  20:06

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez