Sport
PIŁKA NOŻNA

Turniej Ośmiu Narodów i mecz Polska vs Niemcy

14 wrz · 15:10
Turniej Ośmiu Narodów i mecz Polska vs Niemcy

Po dwóch latach przerwy ponownie w Rzeszowie odbędzie się mecz reprezentacji narodowej. 7 października o godzinie 18:00 Reprezentacja Polski do lat 20. zmierzy się na stadionie miejskim z Niemcami w ramach Turnieju Ośmiu Narodów.

Na dzisiejszej konferencji w rzeszowskim Ratuszu Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Mieczysław Golba oznajmił, że mecz z wysokości trybun będzie mogło oglądać nawet do 12 tys. Kibiców:

--:--
--:--

Pierwsze mecze kadra U20 pod wodzą nowego trenera Miłosza Stępińskiego rozegrała na początku września. Biało-czerwoni przegrali z Włochami 0-2 i zremisowali na wyjeździe 0-0 z Portugalią.

Mieczysław Golba zdradził, że wśród powołanych prawdopodobnie zobaczymy młodych zawodników z Podkarpacia:

--:--
--:--

Reprezentacja Polski wybrała na zgrupowanie Wolę Chorzelowską i tam też będzie trenować. Niemcy zamieszkają w jednym z hoteli przy lotnisku w Jasionce, a treningi odbędzie na stadionie CWKS Resovii. Dzień przed meczem obie drużyny odbędą oficjalny trening na stadionie miejskim.

Raz jeszcze przypomnijmy mecz Polska – Niemcy U20 odbędzie się 7 października o godzinie 18:00 w Rzeszowie. Wkrótce ruszy dystrybucja biletów. Wstęp na mecz będzie bezpłatny.

Fot. archiwum

14 września ·  15:10

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez