Sport
PIŁKA NOŻNA

Turniej „Śladem Bogdana Zająca” o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby

15 cze · 21:37
Turniej „Śladem Bogdana Zająca” o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby

W Jarosławiu dzień upłynął pod znakiem wielu piłkarskich atrakcji. Na stadionie MOSIR – u przy ulicy Piekarskiej rozstrzygnięto rywalizację w ramach finałowego turnieju „Śladem Bogdana Zająca” o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby. W finałowym meczu drużyna SMS Jarosław pokonała ekipę SP z Wietliny, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Damiana Jackowskiego właśnie z drużyny pokonanych.

--:--
--:--

Ten turniej organizujemy już od wielu lat - mówi Bogdan Zając były asystent trenera polskiej reprezentacji Adama Nawałki a obecnie dyrektor ds. sportowych w jarosławskim SMS–esie:

--:--
--:--

Gościem specjalnym turnieju był Maciej Żurawski - były kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, uczestnik mundiali w 2002 i 2006 roku, 4-krotny mistrz Polski z Wisłą Kraków i dwukrotny król strzelców naszej ekstraklasy:

--:--
--:--

W godzinach popołudniowych na stadionie miejskim przy ulicy Bandurskiego trwał piknik rodzinny z SMS Jarosław połączony z dniami otwartymi szkoły. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje; m.in. testy sportowe, pokazy pierwszej pomocy oraz strefę rozrywki. Więcej o jarosławskim turnieju powiemy w sobotnim magazynie „Sportowe Takty”.

Fot. B. Wisz

15 czerwca ·  21:37

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez