PIŁKA NOŻNA

Tylko remis na początek Mistrzostw

23 lis · 06:59

Piłkarska reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem w rozegranym na Stadium 974 w Dosze meczu grupy C mistrzostw świata w Katarze. W 58. minucie, rzutu karnego dla "Biało-Czerwonych", nie wykorzystał Robert Lewandowski. Bramkarz Meksyku, który m.in. obronił tę 11., Guillermo Ochoa został zawodnikiem meczu.

Mogliśmy wygrać, gramy dalej

- przyznał po meczu z Meksykiem obrońca piłkarskiej reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Karny to sytuacja stuprocentowa, ale nie zawsze kończy się golem

- żałował Bereszyński nawiązując do sytuacji z 58. minuty, gdy Robert Lewandowski nie wykorzystał "jedenastki".

A co powiedział tragiczny bohater naszej drużyny - tak Roberta Lewandowskiego nazwały światowe media.

Szanujemy ten punkt. Wszystko od nas zależy w kolejnym meczu. Z drugiej strony szkoda rzutu karnego, bo była to świetna szansa na zdobycie bramki, ale nie strzeliłem. To bardzo boli

- powiedział Robert Lewandowski po remisie piłkarskiej reprezentacji Polski 0:0 z Meksykiem w MŚ w Katarze.

Kolejny mecz podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają w sobotę z Arabią Saudyjską, która sprawiła wielką niespodziankę, pokonując Argentynę 2:1. 30 listopada, na zakończenie rywalizacji w grupie C, Polska zmierzy się z Argentyną.

23 listopada ·  06:59