Wygrana siatkarek Developresu

23 sty · 07:31

W meczu 12. kolejki ekstraklasy siatkarek Developres Bella Dolina Rzeszów pokonał przed własną widownią Volley Wrocław 3;0. Pierwszego seta rzeszowianki wygrały 25;23 , a kolejne 25:16, 25:13. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana środkowa gospodyń Weronika Centka - zdobywczyni 16 punktów. Jak przyznała, jej wyróżnienie to sukces całego zespołu :

--:--
--:--

Środkowa rzeszowianek Anna Obiała przyznała, że pierwszy set nie był spacerkiem i wcale nie zapowiadał łatwego, końcowego zwycięstwa;

--:--
--:--

Czeska rozgrywająca wrocławskiej ekipy Lucie Muhlsteinova żałowała, że łatwo zespół oddał inicjatywę w II i III secie:

--:--
--:--

W innym niedzielnym meczu ŁKS Commercecon Łódź pokonał UNI Opole 3:0 (25:19, 25:17, 25:18).W tabeli pierwsze miejsce zajmuje ŁKS Commercecon Łódź (32 pkt.). Drugi jest DevelopRes Rzeszów (31 pkt.), a trzeci Chemik Police (20 pkt.).

23 stycznia ·  07:31