PIŁKA NOŻNA

W meczu 8 kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec przegrała z Rakowem Częstochową

20 wrz · 08:00

W Mielcu w meczu 8 kolejki PKO BP Ekstraklasy miejscowa Stal przegrała z aktualnym wicemistrzem Polski – Rakowem Częstochowa 0-3. Mimo wyraźnej przewagi częstochowian pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron w 58 minucie pierwszą bramkę dla Rakowa zdobył Ivi Lopez z rzutu wolnego. W 68 drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został zawodnik Rakowa Fabio Miguel Dos Santos i goście musieli radzić sobie w 10. Mimo to w 80’ na 2-0 podwyższył Vladislavs Gustkovskis, a wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Wdowiak.w

20 września ·  08:00