PIŁKA NOŻNA

W podkarpackiej piłce nożnej

3 kwi · 22:13

Piłkarze I ligowej Apklan Resovii w meczu 23 kolejki zremisowali z Odrą Opole 1:1 Bramki: 0:1 Dawid Kubowicz (40-samobójcza), 1:1 Dawid Kubowicz (70). W tabeli  Apklan Resovia jest przedostatnia ma dwa punkty przewagi nad GKS Bełchatów oraz punkt straty do GKS Jastrzębie i Zagłębia Sosnowiec.

Wicelider grupy IV trzeciej ligi – Sokół Sieniawa stracił punkty na własnym boisku. Chełmianka Chełm wygrała 1:0, a bramka padła w 90, minucie gry po strzale głową Przemysława Kanarka. Wcześniej goście nie wykorzystali rzutu karnego.

KS Wiązownica zremisował z Wisłą Sandomierz 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kacper Rop w 9 min z rzutu karnego oraz w 50 min Wojciech Trochim. Gole dla Wisły padły po strzałach Stańczyka w 53 oraz samobójczym Trochima w 65 minucie.

Stal Stalowa Wola po golach Michała Mistrzyka w 77 minucie i w doliczonym czasie wygrała na własnym stadionie z Jutrzenką Giebułtów 2:0. Z kolei Siarka Tarnobrzeg bezbramkowo zremisowała na wyjeździe ze Stalą Kraśnik.

W innych 3 ligowych meczach:

• Avia Świdnik pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1,
  • ŁKS Łagów zremisował z Lewartem Lubartów 2:2,
  • a rezerwa Cracovii wygrała  z rezerwą Korony Kielce 2:0.

Liderem tabeli Wisła Puławy 60 punktów, ma 5 pkt przewagi nad Sokołem, ale dwa mecze rozegrane mniej. Trzecie i czwarte miejsce zajmują Stal Stalowa Wola i Wólczanka odpowiednio 44 i 42 punkty.

W meczach I ligi futsalu:

Heiro Rzeszów pokonało AZS AWF Profi Sport Wrocław 3:1 a Stal Mielec przegrała z GKS-em Nowiny 5:10.

3 kwietnia ·  22:13