Sport
PIŁKA NOŻNA

W podkarpackiej piłce nożnej

21 paź · 18:28
W podkarpackiej piłce nożnej

Fot. archiwum

W zaległym meczu 3 kolejki 3 ligi gr. IV, piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na własnym boisku Podhale Nowy Targ 2-1. Wynik spotkania dla gości już w 5 minucie otworzył Lepiarz. Wyrównał w 21’ Mróz, a wynik spotkania na 2-1 dla Siarki ustalił Bałdyga w 41 minucie gry.

W innym środowych spotkaniach w 3 lidze Klub Sportowy Wiązownica przegrał na wyjeździe z ŁKS-em Łagów 0-2, a Jutrzenka Giebułtów zremisowała u siebie z rezerwami Cracovii 2-2.

W trzecioligowej tabeli na prowadzeniu z 34 punktami Wisła Puławy, druga ze stratą 6 punktów jest Wisła Sandomierz. Trzeci Sokół Sieniawa traci do lidera 7 oczek. Czwarta jest Wólczanka Wólka Pełkińska 23 punkty, na miejscu siódmym Stal Stalowa Wola punktów 20, na ósmym z 18-toma tarnobrzeska Siarka, 11. jest Wisłoka Dębica i na miejscu 18. KS Wiązownica.

Także dziś odbyły się zaległe mecze Regionalnego Pucharu Polski. Na szczeblu podokręgów Rzeszów/Dębica w spotkaniach 3 rundy:

  • Olchovia Olchowa przegrała z Igloopolem Dębica 0-13,
  • LKS Głowaczowa przegrał z  Błękitnymi Ropczyce 0-1,
  • Piast Wolica Piaskowa uległ Legionowi Pilzno 0-4,
  • Czarni Trześń ulegli Sokołowi Kolbuszowa Dolna 0-1,
  • Jedność Niechobrz pokonała rezerwy Stali Rzeszów 3-0.

W Podokręgu Stalowa Wola rozegrany został zaległy półfinał, w którym: Sparta Jeżowe przegrała z trzecioligową Stal Stalowa Wola 0-2.

21 października ·  18:28

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez