PIŁKA NOŻNA

W podkarpackiej piłce nożnej

23 paź · 21:15

Piłkarze Apklan Resovii przegrali na wyjeździe z Arką Gdynia 0-2 w spotkaniu 14 kolejki Fortuna 1 ligi. Oba gole padły jeszcze w pierwszej połowie. Najpierw w 18 minucie trafił Adamczyk, a wynik meczu w 28 ustalił Kobacki. Resovia z 15 punktami plasuje się na 11-tej pozycji w tabeli – Arka awansowała na 4 lokatę. Liderem z 32 punktami jest Widzew, który jutro podejmie w derbach Łodzi - ŁKS.

Drugoligowi piłkarze Stali Rzeszów pokonali na własnym boisku Pogoń Siedlce 3-0 w ramach 14 serii gier. Dwie bramki zdobył Mustafaev (57 i 74 min.), a jedno trafienie dołożył Wrona (90+ min.). Dzięki wygranej Stal umocniła się na pozycji lidera drugoligowych rozgrywek. Ma już 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli Ruchem Chorzów, który w sobotę przegrał ze Zniczem Pruszków 0-2.

W piłkarskiej 3 lidze gr. IV:

Watkem Korona Rzeszów przegrała w Tarnowie z Unią 1-3, Stal Stalowa Wola po bramce Mateusza Hudzika wygrała w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 1-0, Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała u siebie z Avią Świdnik 0-3, Wisłoka Dębica pokonała rezerwę Cracovii 2-0 po bramkach Cabały i Siedlika, a Siarka Tarnobrzeg przegrała z Chełmianką Chełm 0-1. W niedzielę Sokół Sieniawa podejmie Podhale Nowy Targ.

W piłkarskiej IV lidze Podkarpackiej:

Polonia Przemyśl przegrała u siebie z Głogovią 0-2, a Legion Pilzno wygrał 2-1 z Izolatorem Boguchwała, Orzeł Przeworsk wygrał 3-0 z Błękitnymi Ropczyce, rezerwa Stali Mielec ograła 4-1 Piasta Tuczempy, Czarni Trześń zremisowali 1-1 z Karpatami Krosno, Sokół Kolbuszowa wygrał 3-1 z JKS-em Jaroslaw, a Igloopol Dębica przegrał z Sokołem Kamień 1-4. W niedzielę MKS Arłamów podejmie KS Wiązownica, a Wisłok Wiśniowa zagra z MKS-em Kańczuga.

23 października ·  21:15