PIŁKA NOŻNA

W podkarpackiej piłce nożnej

28 sie · 20:15

Drugoligowi piłkarze Stali Rzeszów w meczu 6 kolejki pokonali na wyjeździe Sokoła Ostróda 3:0. Bramki dla gości zdobywali: Danielewicz w 9 minucie, Głowacki w 43 z rzutu karnego oraz Góra w 75 minucie. Stal wygrała wszystkie dotychczasowe mecze i z kompletem 18 punktów pozostaje liderem tabeli.

W 3 lidze w ranach 5 kolejki Stal Stalowa Wola po golach Wojtaka w 60 minucie i Świderskiego w 64  pokonała Podhale Nowy Targ 2:0.

W 3 lidze w ramach 5 kolejki pierwszej porażki doznali piłkarze beniaminka Korony Watkem Rzeszów. W Krasnem ulegli ŁKS-owi Łagów 0:3, tracąc gole w 15 minucie, 20 z rzutu karnego oraz 53. Korona kończyła w 10 po czerwonej kartce Jędryasa – na kwadrans przed końcem.

Siarka Tarnobrzeg po golu Józefiaka w 90 minucie pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0. Ponadto: Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 0:3, Unia Tarnów uległa rezerwie Cracovii 1:2, Avia Swidnik wygrała z Chełmianką 2:0, a jeszcze w piątek Czarni Połaniec wygrali z Sokołem Sieniawa 3:2.