Sport
PIŁKA NOŻNA

Wólczanka Wólka Pełkińska zagrała w Krakowie z drużyną Wieczystej

2 kwi · 09:28
Wólczanka Wólka Pełkińska zagrała w Krakowie z drużyną Wieczystej

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach III ligowych, piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska zagrali sparing w Krakowie z drużyną Wieczystej. Ekipa Marcina Wołowca zremisowała 2:2. Gole dla Wólczanki strzelili: Mateusz Podstolak i Krystian Wrona.

A piłkarze II ligowej Stali Rzeszów już dziś zagrają z Błękitnymi Stargard mecz 25 kolejki. Rzeszowianie walczą o wejście do strefy barażowej, są na siódmej pozycji, ale mają tyle samo 34 punkty co szósty KKS Kalisz. Błękitni na drugim biegunie. 16 pozycja i tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Jesienią w Stargardzie rzeszowianie wygrali aż 5:0. Początek meczu w Stalowej Woli o 13.

Jutro w ekstraklasie inauguracja 23 kolejki. Jak wiemy, mecz PGE Stali Mielec z Rakowem Częstochowa został przełożony. Zatem najbliższy mecz o punkty mielczanie mają rozegrać w sobotę 10 kwietnia w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań. Z kolei w niedzielę 18 kwietnia o 12.30 podejmą lubińskie Zagłębie,zaś w pierwszej w tym roku środowej kolejce 21 kwietnia zagrają w Białymstoku z Jagiellonią. Znany jest już także dokładny terminarz 27 kolejki – a zatem w niedzielę 25 kwietnia o 15 Stal zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Na razie mielczanie zajmują w tabeli przedostatnie 15 miejsce i mają punkt przewagi nad zamykającym stawkę Podbeskidziem Bielko-Biała.

Fot. archiwum

2 kwietnia ·  09:28

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez