PIŁKA NOŻNA

Wyniki z podkarpackich boisk

4 wrz · 21:34

W II lidze piłkarskiej  niepokonana w 6. kolejkach Sal Rzeszów podejmowała Olimpię Elbląg.  Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Stalowcy od 73 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pawła Oleksego.

O tym meczu Bartłomiej Wisz:

--:--
--:--

W III lidze piłkarskiej szósta z rzędu wygrana Siarki Tarnobrzeg. Lider  pewnie pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska 3:0. Wszystkie trzy bramki padły w drugiej części meczu. Przy każdej z nich asystował z rzutu rożnego Bartosz Sulkowski i trafienia były dziełem Marcina Stefanika.

W Dębicy Wisłoka  podejmowała Podlasie Biała Podlaska. Dębiczanie zremisowali to spotkanie 1:1. Najpierw w 10 minucie gola głową zdobył stoper gości Mateusz Jarzynka. Odpowiedź Wisłoki nadeszła dopiero w 62. minucie, gdy rzut karny na gola zamienił  Sebastian Fedan. Od 72. minuty gospodarze grali w przewadze bo czerwoną kartkę obejrzał Marcin Pigiel. Czerwone kartki za protesty sędzia pokazał też trenerom Podlasia - Kamilowi Bartoszukowi i Rafałowi Borysiukowi.

W innych meczach Korona Rzeszów uległa rezerwom Cracovii 1-3, a Stal Stalowa Wola przegrała w Chełmie z Chełmianką 0-2.

W IV lidze .podkarpackiej Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 0-1, Głogovia Głogów Małopolski - JKS Jarosław 2-2, Piast Tuczempy - Stal Łańcut 0-1, MKS Kańczuga - Izolator Boguchwała 0-5, Błękitni Ropczyce - KS Wiązownica 1-2, Stal II Mielec - Igloopol Dębica 0-1, Czarni Trześń - Legion Pilzno 3-5, Sokół Kolbuszowa Dolna- Ekoball Sanok 4-0.

4 września ·  21:34