PIŁKA NOŻNA

Z podkarpackich boisk

12 wrz · 20:31

W meczu zamykającym 8 kolejkę piłkarskiej 2 ligi Stal Rzeszów wygrała na własnym boisku z beniaminkiem – Radunią Stężyca 1-0. Jedyna bramka padła po samobójczym trafieniu zawodnika gości Dmytro Baschlay’a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Stal Rzeszów po 8 kolejkach pozostaje liderem drugoligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów.

W niedzielnych meczach w piłkarskiej 3 lidze gr. IV Stal Stalowa Wola przegrała wysoko na wyjeździe z rezerwą Cracovii 0-4, Sokół Sieniawa wygrał 1-0 z Unią Tarnów, a Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2-2, mimo iż do przerwy przegrywała 0-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Podstolak z rzutu karnego oraz Jakub Lorek.

Wczoraj Siarka Tarnobrzeg zremisowała 2-2 z Watkem Koroną Rzeszów, a Wisłoka Dębica przegrała 2-6 z Podhalem Nowy Targ. Liderem tabeli niepokonana tarnobrzeska Siarka z dorobkiem 20 punktów.

Dziś w piłkarskiej IV lidze Podkarpackiej: MKS Arłamów Ustrzyki Dolne rozgromił na własnym terenie Czarnych Trześń 7-1, Sokół Kamień niespodziewanie wygrał na własnym boisku z liderem tabeli – rezerwą Stali Mielec 2-0, KS Wiązownica gładko 5-0 ograł Wisłok Wiśniowa, Ekoball Stal Sanok zremisował 0-0 z Orłem Przeworsk, Karpaty Krosno pokonały 3-0 Głogovię Głogów Małopolski, a Stal Łańcut przegrała 2-5 z MKS-em Kańczuga. Liderem tabeli rezerwa Stali Mielec z przewagą jednego punktu nad KS-em Wiązownica.

12 września ·  20:31