Wiadomości
RZESZÓW

31.Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu

5 sie · 20:00
31.Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu

Jeszcze przez najbliższe 3 godziny kierowcy w Rzeszowie muszą liczyć się z utrudnieniami. Trwa 31 Rajd Rzeszowski. Zawodnicy wjechali do miasta około 18:30. Teraz planowo powinni ruszać ze startu przy parku na alei Cieplińskiego. W związku z wyścigiem do 23:00 z ruchu całkowicie są wyłączone: al. Cieplińskiego, rondo Pakosława, Moniuszki, Plac Farny, Sokoła (od al. Cieplińskiego do ronda), Lisa Kuli (od pl. Śreniawitów w kierunku mety przy Galerii Graffica.

Oprócz tego trzeba liczyć się z wyłączeniem odcinków: Jagiellońskiej (od Poniatowskiego do Zygmuntowskiej),  Mochnackiego (od ronda Pakosława do ul. Czwartaków obok Galerii Graffica), Pułaskiego (od Cieplińskiego do parkingu przy ROSiR), Jana III Sobieskiego (od Sokoła do Bernardyńskiej), Jana Matejki (od placu Farnego do Rynku), Słowackiego (od Rynku do Króla Kazimierza) i Zygmuntowskiej (od Moniuszki do Jagiellońskiej).

Dla kierowców przygotowano objazdy. Dla jadących od strony Warszawy w kierunku Barwinka i na odwrót będzie to trasa przez al. Wyzwolenia, ul. Okulickiego, al. Witosa lub Wyzwolenia, ul. Gen. Maczka, ul. Ciepłownicza, ul. Rzecha, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, al. Armii Krajowej i al. Powstańców Warszawy.

fot. archiwum

5 sierpnia ·  20:00

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez