Wiadomości
TARNOBRZEG

Biegowa triada na 25-lecie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

7 kwi · 16:57
Biegowa triada na 25-lecie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

25 kilometrów na 25-lecie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO–PARK WISŁOSAN.

Po takim hasłem odbędzie się tzw. triada biegowa zorganizowana przez tę instytucje przy współpracy z trzema partnerami z północy Podkarpacia.

Jak podkreślił Tomasz Miśko, dyrektor tarnobrzeskiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu, w tym roku będzie ona miała wyjątkowy charakter.

--:--
--:--

Pierwszy bieg na dystansie 10 kilometrów odbędzie się w Tarnobrzegu, a jego współorganizatorem jest Klubu Biegacza WITAR. O tej imprezie, która już niebawem, bo 24 kwietnia, mówi prezes klubu Zenon Dziadura.

--:--
--:--

Następnie amatorzy biegania, 11 czerwca wystartują w Nowej Dębie 11 czerwca. O szczegółach mówi Adam Szurgociński, dyrektor miejscowego Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

--:--
--:--

Całą biegową traidę zakończy bieg na 10 kilometrów Stalowej Woli. O tym wydarzeniu, które przewidziano na 17 września, mówi Prezes Stalowowolskiego Klubu Biegacza Stanisław Łańcucki.

--:--
--:--

Obchody Jubileuszu 25-lecia Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN uświetni Triada TSSE EURO-PARK WISŁOSAN – 3 biegi, które odbędą się w kluczowych miastach z obszaru Strefy w województwie podkarpackim. Zachęcamy do startu w tych imprezach, bowiem organizatorzy przewidzieli także nagrody finansowe, a łączna ich pula wynosi 11 tysięcy złotych. Dla osób, które w całej serii biegów osiągną najlepszy czas przewidziano nagrody finansowe. Z kolei dla uczestników poszczególnych wydarzeń przygotowano okolicznościowe medale. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez portal timekeeper.pl.

Fot. R. Pytka

7 kwietnia ·  16:57

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez