Wiadomości
70 LAT DZIAŁALNOŚCI

Dzień otwarty w Polskim Radiu Rzeszów

3 maj · 12:00
Dzień otwarty w Polskim Radiu Rzeszów

Za nami Dzień Otwarty Polskiego Radia Rzeszów. Tradycyjnie 3 maja zaprosiliśmy słuchaczy do naszej rozgłośni i pokazaliśmy pracę dziennikarzy od kuchni. W tym razem, w związku z pandemią, słuchacze mogli odbyć wirtualną podróż do siedziby naszego radia, dzięki transmisji wideo na żywo w internecie.

Były spotkania międzypokoleniowe, rozmowy o historii i przyszłości radia. Specjalny koncert wraz z zespołem zagrał Dariusz Kozakiewicz, kompozytor największych przebojów zespołu Perfect.

Z gośćmi rozmawiała Justyna Piekło.

--:--
--:--

Wczorajszy dzień Otwarty R Rz rozpoczęło spotkanie, podczas którego podpisano porozumienie dotyczące tegorocznej 5. edycji festiwalu Dino Top, którego pomysłodawcą był red. Jerzy Szlachta:

--:--
--:--

Ponieważ tegoroczny „Dzień otwarty” Polskiego Radia Rzeszów odbywał się bez udziału naszych słuchaczy, wszystko, co działo się na antenie i poza nią uwieczniliśmy na zdjęciach, a w studiach radiowych kamery obsługiwał Marek Maśniak:

--:--
--:--

Wczoraj nie mogli odwiedzać naszej rozgłośni słuchacze Radia Rzeszów, ale do udziału w progamie zaprosiliśmy m.in. byłych pracowników Radia Rzeszów. Ze słuchaczami spotkała się na antenie m.in. nasza spikerka Maria Wisz – wspomnieniom nie było końca:

--:--
--:--

Podczas wczorajszego programu na żywo goście i pracownicy Polskiego Radia Rzeszów wspominali minione lata, kiedy 3 maja naszą rozgłośnie odwiedzały tłumy słuchaczy. O tym mówił m.in. prezes PRZ P. Tejkowski, który także przedstawił plany na najbliższą przyszłość:

--:--
--:--

Podczas wczorajszego „Dnia otwartego” – choć bez udziału słuchaczy Radia Rzeszów, tradycyjnie, jak co roku, mimo wszystko odbył się koncert. Tym razem nie w plenerze, ale w radiowym studiu. W czasie pandemii legendarny gitarzysta Darek Kozakiewicz założył nowy zespół, który wczoraj koncertował w naszej rozgłośni:

--:--
--:--

Fot. Jeremiasz Jankowiak

Fot. Ilona Matuszewska

3 maja ·  12:00

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez