Wiadomości

Katarzyna Hadała nominowana w plebiscycie lotniczym Cumulusy

17 sty · 09:11
Katarzyna Hadała nominowana w plebiscycie lotniczym Cumulusy

Katarzyna Hadała, autorka bloga Lotnicze podkarpackie  znalazła się wśród osób nominowanych w plebiscycie lotniczym Cumulusy w kategorii "Promotor lotnictwa".  Jej blog jest poświęcony regionalnemu lotnictwu, pokazywanemu zarówno w obecnej perspektywie, jak i historycznej. Rocznie odwiedza go około 20 tysięcy internautów. Jako blogerka współorganizuje także różne projekty, jak "Podkarpackie Spotkania Lotnicze" czy "Kino, którego nie ma".

Organizatorem plebiscytu Cumulusy jest Fundacja Aviatornia, która  na swojej stronie napisała, że przedsięwzięcie powstało m.in. po to, aby "angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować całe środowisko lotnicze w Polsce". Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu, Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich.

Plebiscyt to głosownie SMS fanów lotnictwa, ale też członków kapituły, władz aeroklubów i dziennikarzy. Do 25 stycznia  zagłosować można na stronie konkursu Cumulusy na numer 63.

Głosować można TUTAJ.

17 stycznia ·  09:11

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez