Wiadomości
TARNOBRZEG

Konkurs „Opowiem Ci, kim będę”

15 cze · 14:05
Konkurs „Opowiem Ci, kim będę”

W Tarnobrzegu rozstrzygnięto konkurs filmowy „Opowiem Ci, kim będę”. Przedsięwzięcie zorganizowane wspólnie przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Tarnobrzegu i Nowej Dębie było skierowane do uczniów techników i szkół branżowych z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Jego celem jak powiedział Jacek Kulasa dyrektor placówki w Tarnobrzegu, była popularyzacja zawodów, w których kształcą się uczniowie w poszczególnych szkołach.

Pierwsze miejsce zdobyła Adrianna Kopeć uczennica Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół nr 2 w Tarnobrzegu. Zwyciężczyni stwierdziła, że  udział w tym filmowym konkursie był dla niej przede wszystkim próbą odpowiedzi na pytanie, jaki zawód chce wykonywać w przyszłości.

Drugie miejsce zajął Dominik Gromada ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grębowie, natomiast trzecie Paulina Niklewicz – uczennica zespołu Szkół nr 2 w Tarnobrzegu

Oprócz trójki zwycięzców jury konkursu filmowego „Opowiem Ci, kim będę” przyznało dwa wyróżnienia, a otrzymali je: Katarzyna Węgiel ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grębowie i Marcin Wąs z Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

Fot. R. Pytka

15 czerwca ·  14:05

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez