Wiadomości
RZESZÓW

Przyznano statuetki „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”

28 paź · 12:52
Przyznano statuetki „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”

64 statuetki „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” otrzymały firmy z województwa podkarpackiego podczas uroczystej Gali w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Laureatów XX edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” wyłoniono według wielkości firmy, a także kryteriów gospodarczych.

W kategorii:

  • Firm mikro – nagrodzono Zakład Metalowy mgr inż. Adam Krępa z Padwii Narodowej.
  • Małych firm – spółkę Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych,
  • Średnich firm – ML SYSTEM z Zaczernia,
  • Dużych firm – spólkę VOSTER z Zarzecza k. Niska.

Statuetki: „Eksporter” przyznano spółce Fibrain z Rogoźnicy, „Firma Handlowa” firmie ZIOŁOMED Agnieszka Trojnar z Rzeszowa, w kategorii „Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia” nagrodę otrzymała spółka POŁONONY - KURORT z Lutowisk. W kategorii „Firma Dziesięciolecia” laureatem „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” została Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A. z Brzeźnic, za „Innowacje” nagrodzono spółkę B&P Engineering z Przeworska, za „Bezpieczne miejsce pracy” firmę ECO-LINE Piotr Potocki z Krosna, w kategorii „Maneger” statuetkę odebrał Dawid Cycoń prezes ML System z Zaczernia. Nagrodę specjalną „Za wsparcie placówek służby zdrowia w okresie pandemii” przyznano Zakładom Magnezytowym Ropczyce S.A.

Podczas Gali nagrodzono też „Najlepsze produkty” i „Najlepsze Usługi”. Statuetki przyznano m.in. spółce AUTOMED GROUP z Sanoka za „Autobus klasy mini z napędem elektrycznym”, spółka BAMA LOGISTICS za „Międzynarodowy transport leków”.

26 produktom spożywczym przyznano też certyfikaty „Smaczne bo Podkarpackie” 2021. Podczas Gali certyfikaty odebrał m.in. Kazimierz Śnieżek prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej za serek śniadaniowy naturalny i twaróg wiejski półtłusty. Wśród najlepszych produktów spożywczych województwa Podkarpackiego są też m.in. ekologiczne twarożki kozie, a certyfikat przyznano spółce Waldemar i Tomasz Maziejuk z Mszany, jak również spółce Dobrowolscy z Wadowic Górnych za szynkę i polędwicę bez konserwantów, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Małopolskim za „knysze podkarpackie”.

Organizatorem konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021 jest Centrum Promocji Biznesu z Rzeszowa.

Fot. Facebook / Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

28 października ·  12:52

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez