Wiadomości
PIŁKA NOŻNA

Umowa JKS Jarosław ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego

8 lip · 14:43
Umowa JKS Jarosław ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego

Zarząd JKS Jarosław podpisał dziś z dyrekcją Szkoły Mistrzostwa Sportowego w tym mieście umowę partnerską pod hasłem „Wspólny cel”. Porozumienie ma na celu zacieśnienie współpracy obu podmiotów, a pierwszym elementem jej realizacji będzie występ drużyn młodzieżowych jarosławskiego klubu od nowego sezonu pod nazwą JKS SMS Jarosław.

Podpisy pod umową ze strony klubu złożyli: prezes Gracjan Dziukiewicz i wiceprezes Michał Cebula, zaś ze strony szkoły: dyrektor Kamil Dziukiewicz i doradca ds. sportowych Bogdan Zając.

Umowa partnerska została stworzona po to, by z jednej strony pomóc w rozwoju najbardziej utalentowanej młodzieży, a z drugiej umożliwić klubowi budowanie fundamentów na ich bazie.

– tłumaczył B. Zając, były asystent Adama Nawałki w piłkarskiej reprezentacji Polski .

W praktyce wszyscy zawodnicy, którzy do tej pory występowali w zespołach młodzieżowych SMS-u, trafią do JKS-u. Pierwszy zespół, który już od kilku lat korzysta z najbardziej uzdolnionych uczniów jarosławskiego SMS-a, otrzyma personalne zaplecze, co w dalszej perspektywie ma pozwolić na ugruntowanie pozycji drużyny w rozgrywkach III ligowych.


Fot. JKS Jarosław / facebook

8 lipca ·  14:43

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez