Wiadomości
STALOWA WOLA

Wojskowa gra terenowa z okazji Narodowego Święta Niepodległości

9 lis · 14:49
Wojskowa gra terenowa z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Wszystkich, którzy chcą świętować Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej na świeżym powietrzu w wojskowym klimacie zapraszamy na Błonia Nadsańskie do Stalowej Woli na wojskową grę terenową.

W ramach gry terenowej zapewnione są liczne atrakcje oraz wyzwania dla biorących w niej udział m.in. quizy historyczne oraz zadania z topografii.

Żołnierze 16 batalionu saperów w Nisku będą prowadzić punkt obsługi broni, a także stanowisko saperskie. Pod okiem „Terytorialsów” z 32 batalionu lekkiej piechoty w Nisku będzie można podjąć wyzwanie przetrwania w trudnych warunkach, uczestnicy będą budować namiot z pałatek a także rozpalać ognisko.

Zawodnicy wezmą udział także w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne upominki. Nie zabraknie, obowiązkowej w takich imprezach, gorącej wojskowej grochówki.

Gra terenowa rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu Święta Niepodległości 11.11.2022 r.

Regulamin Wojskowej Gry Terenowej, formularz zgłoszeń oraz pozostałe niezbędne informacje znajdziecie państwo na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej pod tym linkiem.

Zapraszamy do udziału drużyny liczące maksymalnie 5 uczestników. W przypadku udziału w drużynie osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność pełnoletniego opiekuna grupy.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie mailowej do 10.11.2022 r. do oficera Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku – kpt. Dawid TOMCZYK (tel.: 690-108-559 mail: da.tomczyk@ron.mil.pl).

fot. organizator

9 listopada ·  14:49

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez