Zasady publikowania komentarzy

Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci. Ponosisz odpowiedzialność prawną za swoje wypowiedzi, które naruszają dobra osobiste innych osób.

Na stronie radio.rzeszow.pl komentarze Czytelników podlegają moderowaniu i nie będą publikowane lub utrzymywane w publikacji wpisy, które:

  • są nie na temat lub nie wnoszą niczego do merytorycznej dyskusji,
  • zawierają słowa powszechnie uważane za wulgarne,
  • są napisane wielkimi literami, są powtórzeniem komentarza napisanego wcześniej, są obszernym cytatem,
  • obrażają innych uczestników dyskusji,
  • wskazują wyłącznie literówki w artykule,
  • są niezgodne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami,
  • są próbą (krypto)reklamy,
  • zawierają dane osobowe, dane teleadresowe, odnośniki url, adresy e-mail.

Moderacja nie odbywa się w czasie rzeczywistym. Strona wykorzystuje automatyczny system antyspamowy.

Polskie Radio Rzeszów S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Czytelników w ramach komentarzy.

Serwer WWW Polskiego Radia Rzeszów S.A. odnotowuje informacje związane z wymianą ruchu HTTP między serwerem a Czytelnikiem. Polskie Radio Rzeszów S.A. może przekazać pozostające w jego posiadaniu dane Czytelników sądowi, Prokuraturze, Policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

Dane osobowe

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Radio Rzeszów S.A., z siedzibą w Rzeszowie, ul. Zamkowa 3. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu umożliwienia zamieszczenia komentarza na stronie radio.rzeszow.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci zarządzania komentarzami do materiałów zamieszczonych na stronie radio.rzeszow.pl).

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby opublikować komentarz. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wzniesienia skargi do organu nadzorczego.

Niniejsze zasady obowiązują od momentu ich opublikowania. Polskie Radio Rzeszów S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych zasadach. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez