Dziś rano doszło tragicznego wypadku w miejscowości Baryczka na drodze krajowej nr 19 na odcinku Niebylec – Rzeszów. Mamy nowe informacje dla kierowców.
Na miejscu wypadku, gdzie zderzyły się samochód ciężarowy z osobowym nie ma już utrudnień. Droga wcześniej była całkowicie zablokowana.
Jak przekazała nam nadkomisarz Katarzyna Kosturek z Zepołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie – ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca seata, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 41-letniemu kierowcy ciężarówki marki DAF.
Niestety, mimo podjętej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Policja potwierdziła, że kierowca DAF-a był trzeźwy.
Tekst: Łukasz Wacławek
Tekst: Łukasz Wacławek, fot. Facebook OSP Baryczka





![[AKTUALIZACJA] Karambol na S19. Zderzyło się 10 aut, utrudnienia potrwają kilka godzin 10 - Polskie Radio Rzeszów Mieszkaniec Stalowej Woli kierował bmw mimo dwóch zakazów. Miał przy sobie narkotyki](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/460-354988-120x86.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Wielki pożar hali w Stalowej Woli. Ogień objął większość obiektu 11 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Wielki pożar hali w Stalowej Woli. Ogień objął większość obiektu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/logo_make_11_06_2023_257-120x86.jpg)






