REKLAMA I MARKETING

Polskie Radio Rzeszów jest stacją radiową, o której sile decyduje tradycja, doświadczenie i – co najistotniejsze – wiarygodność. Rzetelne dziennikarstwo, posiadające silną bazę warsztatową, wspomagane najnowszymi osiągnięciami techniki w zakresie zarówno tworzenia programu (prędkość przepływu informacji) jak i jego jakości emisyjnej stanowi o tym, że Radio Regionalne postrzegane jest jako wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i dobrze poinformowane medium. Dlatego też wiążą się z nami Firmy i Instytucje pragnące kształtować swój wizerunek opierający się na: rzetelności, doświadczeniu, wiarygodności i wysokiej jakości oferowanego produktu.

Polskie Radio Rzeszów dociera do słuchaczy na terenie całego województwa, przekraczając jego granice administracyjne. Przekracza zatem zasięgi wszystkich lokalnych nadawców komercyjnych z terenu województwa podkarpackiego.

Dla wszystkich naszych potencjalnych klientów posiadamy w ofercie od kilku do kilkunastu pakietów reklamowych, skrojonych specjalnie do różnych potrzeb i budżetów. Prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców, który służy pomocą w dostosowaniu optymalnego wariantu.

Jesteśmy najstarszą stacja radiową w regionie, a kontaktuje się z nami ok. 800 tys. osób tygodniowo (badanie: SMG/KRC zasięg tygodniowy). Corocznie organizujemy wiele imprez, spotkań i koncertów przeznaczonych dla naszych słuchaczy, mieszkańców województwa podkarpackiego. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Radiem Rzeszów, chcesz zapromować swoją imprezę lub uzyskać nad nią patronat skontaktuj się z nami.

Zapraszamy Państwa do udziału w przedsięwzięciach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Liczymy, że będą to nasze wspólne imprezy.

Dla sponsorów strategicznych przygotowaliśmy specjalny pakiet promocyjny, składający się m.in. z emisji spotów ze wskazaniem sponsora, prezentacji logotypu na wszelkich materiałach drukowanych i stronie internetowej radia oraz ekspozycję wizualizacji podczas imprez plenerowych.

NASZ ZESPÓŁ

Beata Ziemniak-Lewicka

Główny specjalista ds. reklamy

Piotr Zajdel

Producent i specjalista ds. reklamy

Marek Maśniak

Specjalista ds. promocji

Agnieszka Lecka

Starszy specjalista ds. marketingu i reklamy

Marta Pałęcka-Wacławek

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Remigiusz Lewicki

Specjalista ds. promocji i reklamyNAJPOPULARNIEJSZE

Skip to content