Aktualizacja 7.11
Jedna osoba zmarła w wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na autostradzie A4 w Bratkowicach. Na trasie w kierunku Rzeszowa samochód najechał na tył ciężarówki. Kierujący iveco, 42-latek, prawidłowo zatrzymał się na drodze z powodu ustawionych znaków ostrzegawczych w związku z wcześniejszym wypadkiem.
Przez wiele godzin droga była zablokowana. Ruch na drodze został przywrócony dzisiaj o godzinie 4 rano.
W wyniku zderzenia zginął 35-latek kierujący osobówką. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Ważna wiadomość dla kierowców jadących autostradą A4. W miejscowości Bratkowice wywrócił się samochód ciężarowy. Jedna osoba została ranna. Droga w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana.
Zalecany jest objazd przez Węzeł Sędziszów na drogę lokalną nr 94. Przewidywany czas utrudnienia to 3 godziny.
Tekst: M,Piątkiewicz, J. Chodyniecki, dw/Fot.: ilustracyjna

![[AKTUALIZACJA] Zatrzymano 25-latka, który uciekł z oddziału psychiatrycznego w Żurawicy 2 - Polskie Radio Rzeszów Oszuści przekonali seniora, że ktoś włamał się na jego konto. Stracił prawie pół miliona złotych](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-1-120x86.jpg)

![[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Zarszynie. Nie żyje kierowca ciężarówki 4 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Zarszynie. Nie żyje kierowca ciężarówki](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/600267589_1285693006920870_2232023936562467982_n-120x86.jpg)





