W Parku Papieskim w Rzeszowie już dziś 9. edycja Podkarpackiego Bazarku. Można tam kupić regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, ciasta i ekologiczne przetwory. Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów.
Bazarek na parkingu w Parku Papieskim od strony al. Armii Krajowej będzie czynny do godziny 14:00. Targ organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa.
Oprac. D. Kapała / fot. pixabay.com


![Motocyklista ranny w wypadku w Mielcu. Droga jest już przejezdna 3 - Polskie Radio Rzeszów Ciało kobiety odnalezione w rejonie rzeszowskiej Żwirowni [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/policja-plecy-e1766775298723-350x250.jpg)


![Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/02/47461-wypadek-w-warzycach-194cca4e.webp)



