– W nocy z niedzieli na poniedziałek na drogach Podkarpacia zrobi się bardzo ślisko – alarmują synoptycy. Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla wszystkich powiatów regionu.
IMGW ostrzega również mieszkańców południowej części województwa przed silnym wiatrem o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 85 km/h, z południowego zachodu i południa. Spodziewany jest w poniedziałek. Może wiać aż do wtorku do godzin porannych.
Opr. B. Kozłowska

![[AKTUALIZACJA] Seria zdarzeń drogowych na Podkarpaciu. Wypadki i kolizje w kilku powiatach 2 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie 3 samochodów na Kwiatkowskiego – utrudnienia w ruchu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/05/wypadek2-e1765872381944-120x86.jpg)







