W drugi tydzień okresy przygotowawczego wkroczyła Stal Stalowa Wola.
To że jest to niezwykle gorący okres w klubie potwierdza jego nowy prezes Marcin Łopatka.
Dużym wsparciem dla prezesa, szczególnie jeśli chodzi o działania na rynku transferowym, jest nowo powołany dyrektor sportowy Stali Jakub Kowalski.
Komplementowany przez prezesa Jakub Kowalski już potwierdził, że jego znajomość na piłkarskim rynku zaowocowały ważnymi transferami. A jak sam mówi to jeszcze nie koniec wzmocnień.
Jak dotychczas w klubie pojawili się Michał Walski wypożyczony z Puszczy Niepołomice oraz sprowadzony i zakontraktowany, na przynajmniej do końca tego sezonu, urodzony w Nigerii Kelechukwu Ibe-Torti .
Tekst: R. Pytka

![[ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec 2 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09528-Poprawione-Szum-120x86.jpg)







