8 osób usłyszało już zarzuty w śledztwie, nadzorowanym przez Prokuraturę Okręgową w Krośnie, dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej handlującej narkotykami. Na początku lutego funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie zatrzymali w tej sprawie trzy osoby.
W toku przeszukań na terenie powiatu rzeszowskiego, krośnieńskiego i brzozowskiego zabezpieczono łącznie ponad 11 kilogramów narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy, klefedronu oraz mefedronu. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz uczestnictwa w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających i substancji psychotropowych.
Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy w Krośnie tymczasowo aresztował trzech podejrzanych na 3 miesiące. Śledczy informują, że sprawa ma charakter rozwojowy, nie są wykluczone kolejne zatrzymania.
Tekst: D. Kapała

![Resovia gra dziś o Puchar Polski! Wielki finał w Krakowie [LIVE] 2 - Polskie Radio Rzeszów Resovia gra dziś o Puchar Polski! Wielki finał w Krakowie [LIVE]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC01696-350x250.webp)


![Resovia gra dziś o Puchar Polski! Wielki finał w Krakowie [LIVE] 5 - Polskie Radio Rzeszów Resovia gra dziś o Puchar Polski! Wielki finał w Krakowie [LIVE]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC01696-120x86.webp)


