Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa zaprasza panie w niedzielę o godzinie 17:30 na koncert z okazji Dnia Kobiet pn. „Odcienie Kobiecości”. W sali teatralnej Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola nr 1 w Rakszawie wystąpią: Grupa Wokalna ośrodka kultury pod przewodnictwem Anny Ginalskiej. Na scenie zaśpiewa także duet Agnieszka Stróż i Tomasz Frączek. W trakcie koncertu organizatorzy przewidują wiele niespodzianek, które umilą paniom ten wieczór.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Opr. M.Iwanicka
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google News!

![Mikołajkowe paczki dla chorych dzieci. Akcja „Mikołaj to ludzie tacy jak ty” [ZDJĘCIA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Mikołajkowe paczki dla chorych dzieci. Akcja „Mikołaj to ludzie tacy jak ty” [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC04455-Poprawione-Szum-120x86.jpg)
![Bartas Szymoniak wystąpił w Studiu im. T. Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów [ZDJĘCIA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Bartas Szymoniak wystąpił w Studiu im. T. Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC03735cascad-85-Poprawione-Szum-e1764362320127-120x86.jpg)
![Koncert Marka Majewskiego i zespołu Klang [ZDJĘCIA, WIDEO] 4 - Polskie Radio Rzeszów Koncert Marka Majewskiego i zespołu Klang [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC07591-Poprawione-Szum-120x86.webp)




