Siedmioletni Fabian Kurcab z Rzeszowa bardzo potrzebuje pomocy. Dziecko cierpi m.in. na autyzm dziecięcy, astmę, przewlekłe surowicze zapalenie ucha środkowego i niedoczynność tarczycy.
Chłopca samotnie wychowuje jego mama Ania. Ze względu na konieczność opłaty za wynajem mieszkania, na leczenie i specjalistyczne wizyty u lekarzy niewiele jej zostaje. Prosi ona więc o wsparcie na portalu siepomaga.pl
Jak mówi zbiera na terapie dziecka, wizyty u psychologa i innych specjalistów, a także na przedszkole. Sama jest wychowanką Domu Dziecka, więc nie może liczyć na wsparcie materialne rodziny. Aby wspomóc Fabiana i jego mamę wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl i wpisać Fabian Kurcab.
Wszelkie informacje znajdą państwo właśnie tam. Link do strony znajda Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/fabian-kurcab
Tekst: Barbara Kozłowska
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google News!

![[ZDJĘCIA] Pożar domu wielorodzinnego w Przeworsku. Jedna osoba trafiła do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Pożar domu wielorodzinnego w Przeworsku. Jedna osoba trafiła do szpitala](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/602329412_1170852931868544_8044257811149462378_n-120x86.jpg)

![Zakończono montaż betonowej obudowy tunelu na S19 Rzeszów Południe-Babica 4 - Polskie Radio Rzeszów Zakończono produkcję ponad 22 tysięcy segmentów obudowy tunelu S19 [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/1460x616-2-120x86.jpg)





