Na parkingu przed siedzibą TVP3 Rzeszów odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Wśród przedstawicieli służb i instytucji, byli także podkarpaccy policjanci.
Przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Najmłodsi mogli przez chwilę poczuć się jak kierowca policyjnego radiowozu czy motocykla. Dzieci dowiedziały się też, na czym polega praca przewodnika psa służbowego, było nawet „koło fortuny” z nagrodami za wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.
Oprac. A. Karłowska / Fot.: KWP Rzeszów







![[ZDJĘCIA] MOBY DICK porwał publiczność w Studiu im. Nalepy 14 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] MOBY DICK porwał publiczność w Studiu im. Nalepy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC05610-Poprawione-Szum-120x86.jpg)
![[ZDJĘCIA] Świąteczne Miasteczko ruszyło na Rynku w Rzeszowie 15 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Świąteczne Miasteczko ruszyło na Rynku w Rzeszowie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09315-120x86.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Czołowe zderzenie w Połomi. Ruch na DK19 całkowicie wstrzymany 16 - Polskie Radio Rzeszów Uwaga kierowcy – wypadek w Strzegocicach, wprowadzono ruch wahadłowy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Wypadek-3-120x86.jpg)
![[ZDJĘCIA] Grzegorz Braun spotkał się z sympatykami na 3 Maja 17 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Grzegorz Braun spotkał się z sympatykami na 3 Maja](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC03373-120x86.jpg)




