„Pełnia życia” – to tytuł wystawy fotografii Ireny Konsur w Bieczu. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17:30 w Sali Spotkań Biblioteki, mieszczącej się w Rynku. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Jak informują organizatorzy, na wystawie „Pełnia życia” będzie można obejrzeć fotografie przedstawiające różnorodne momenty i aspekty codzienności, które artystka ukazuje jako źródło piękna. Ekspozycja jest zaproszeniem do refleksji nad sobą oraz innymi, pozwalając spojrzeć na życie przez pryzmat empatii, wrażliwości i zrozumienia.
Wystawę będzie można oglądać w Bieczu do 31 lipca.
Oprac. D. Kapała




![Ostrzeżenia IMGW dla Podkarpacia: silny mróz, śnieg i zamiecie 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Warunki na drogach i ciężka sytuacja energetyczna na Podkarpaciu po opadach śniegu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/niski-kat-strzalu-osoby-idacej-po-pokrytym-sniegiem-chodniku-pod-sniegiem-e1763880211157-120x86.jpg)


