W wieku 81 lat zmarł Władysław Finiewicz – znany rzeszowski adwokat, wieloletni dziekan i wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.
Odszedł wybitny adwokat, Człowiek niezwykłej życzliwości, oddany samorządowi adwokackiemu, cieszący się wielkim szacunkiem i uznaniem
– napisały Okręgowa i Naczelna Rada Adwokacka.
Władysław Finiewicz urodził się w Krakowie. Studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w 1968 roku. W 1975 roku złożył egzamin adwokacki i uzyskał wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Rzeszowie.
Uroczystości pogrzebowe Władysława Finiewicza odbędą się dziś (02.09) o godzinie 12:30 w kaplicy na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
Oprac. D. Kapała za ORA Fot. FB. ORA Kielce – Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach



![[ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów 4 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC01448-1-350x250.jpg)



