Od 1 czerwca przyszłego roku w poniedziałki, środy i piątki będzie można latać z Rzeszowa do stolicy Czarnogóry – Podgoricy. Bezpośrednie połączenie z rzeszowskiego portu uruchamia Wizz Air.
Wizz Air ogłasza pięć nowych tras
Loty z Rzeszowa do Podgoricy to jedna z pięciu nowych tras, które ogłosiła w ostatnim czasie ta węgierska linia lotnicza. Przewoźnik uruchomi także połączenia z Gdańska, Wrocławia i Poznania do czarnogórskiej stolicy oraz z Poznania do Bazylei w Szwajcarii.
Większy dostęp do atrakcji turystycznych
Nowe kierunki mają jeszcze bardziej wzmocnić ofertę przewoźnika i ułatwić pasażerom dostęp do atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych w Europie.
Bilety już teraz można kupować na stronie przewoźnika, a także w aplikacji mobilnej.




![[ZDJĘCIA] „Mogielnickie kolędowanie” po raz ósmy. Muzyczne spotkanie w kościele w Mogielnicy 5 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] „Mogielnickie kolędowanie” po raz ósmy. Muzyczne spotkanie w kościele w Mogielnicy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG_0859-1-120x86.jpeg)


