Można już polecieć bezpośrednio z Rzeszowa do Edynburga! Pasażerowie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka od dziś (27.10) mogą korzystać z nowego połączenia do stolicy Szkocji.
W tym artykule
Harmonogram lotów i przewoźnik
Loty na tej trasie zaplanowano dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, obsługiwane przez Ryanair. Z Edynburga loty startują w poniedziałki o 6:00, a w piątki o 6:35. Rejsy z Rzeszowa zaplanowano na godzinę 10:15 w poniedziałki i 10:50 w piątki. Czas lotu wynosi około dwóch godzin.
Kolejny kierunek Ryanaira z Rzeszowa
Nowa trasa to już dziesiąty kierunek oferowany przez przewoźnika z rzeszowskiego lotniska.
Inne popularne kierunki
Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, podkreśla, że nowa trasa była długo wyczekiwana przez pasażerów z regionu.
Z lotniska w Jasionce można polecieć m.in. do Dublina, Londynu, Manchesteru, Mediolanu, Zadaru, Alicante, Bristolu oraz Malty.
Źródło: rzeszowairport.pl

![[ZDJĘCIA] „Bożonarodzeniowe Ozdoby”. Finał XIX konkursu plastycznego w Przemyślu 2 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] „Bożonarodzeniowe Ozdoby”. Finał XIX konkursu plastycznego w Przemyślu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/1000047997-e1765729497108-120x86.jpg)

![[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Autobus z pasażerami wypadł z ronda w Rzeszowie. 14 osób rannych 4 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Autobus z pasażerami wypadł z ronda w Rzeszowie. 14 osób rannych](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/image3-120x86.jpeg)
![[ZDJĘCIA] Trwa XIX EKOGALA w Jasionce. Sportowcy i samorządowcy pieką pierniki 5 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Trwa XIX EKOGALA w Jasionce. Sportowcy i samorządowcy pieką pierniki](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_5077-120x86.jpeg)




