W okresie jesienno-zimowym w Rzeszowie co poniedziałek rozdawanych jest od 30 do 50 paczek z ciepłymi ubraniami, śpiworami i kołdrami. Każda z nich trafia do konkretnej osoby w kryzysie bezdomności.
Pomoc w ramach akcji „Zupa na Placu”
Wsparcie przekazywane jest podczas akcji „Zupa na Placu”, kiedy potrzebujący otrzymują również ciepły posiłek i kanapki.
Zapotrzebowanie na ciepłe ubrania jest ogromne
– mówi Lidia Rogulska, wiceprezes stowarzyszenia „Zupełne Dobro”, podkreślając, że Magazyn Ciepła działa wyłącznie dzięki darczyńcom.
Jak dodaje Miłosz Strawa, prezes stowarzyszenia, każdy może włączyć się w pomoc, przekazując czyste i niezniszczone ubrania, szczególnie męskie kurtki, buty, plecaki i odzież.
Gdzie i kiedy przekazać dary
Dary można przynosić do Magazynu Ciepła przy ulicy Sondeja 8 w Rzeszowie:
poniedziałki: 16:00–18:45
czwartki: 17:00–20:00



![Podejrzenie zatrucia czadem w Sanoku. Dwie dziewczynki trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Pożar garażu w Rzeszowie, mieszkańcy sami zaczęli gasić ogień](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/STRAZ-POZARNA-1-350x250.jpg)





