W audycji „Z polskiej sceny muzycznej” w Polskim Radiu Rzeszów – szczera rozmowa z Janem Borysewiczem o życiu – o wzlotach i upadkach, marzeniach i planach, o początkach muzycznej przygody i życiu artysty, o nauce gry na gitarze i powstającym filmie – a także o biograficznej książce.
Genialny muzyczny samouk, jeden z najwybitniejszych gitarzystów w Polsce, autor tekstów i wokalista – ale przede wszystkim kompozytor – w specjalnym, jubileuszowym wywiadzie opowiadał o swojej karierze. Od 45 lat jest liderem jednego z najpopularniejszych zespołów w kraju – Lady Pank.
Zaprasza Roman Owsiak.

![[ZDJĘCIA] „Mogielnickie kolędowanie” po raz ósmy. Muzyczne spotkanie w kościele w Mogielnicy 2 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] „Mogielnickie kolędowanie” po raz ósmy. Muzyczne spotkanie w kościele w Mogielnicy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG_0859-1-350x250.jpeg)
![Rockowy koncert zespołu Futro z Ryby w Polskim Radiu Rzeszów [ZDJĘCIA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Rockowy koncert zespołu Futro z Ryby w Polskim Radiu Rzeszów [ZDJĘCIA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC00716-350x250.jpg)

![Ostrzeżenia IMGW dla Podkarpacia: silny mróz, śnieg i zamiecie 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Warunki na drogach i ciężka sytuacja energetyczna na Podkarpaciu po opadach śniegu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/niski-kat-strzalu-osoby-idacej-po-pokrytym-sniegiem-chodniku-pod-sniegiem-e1763880211157-120x86.jpg)


