Wystawa obrazów po raz pierwszy w regionie trafiła do szpitala. Prace są eksponowane na korytarzu przed oddziałem pediatrycznym w rzeszowskim Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA. To prace znanej ilustratorki książek dla dzieci Gabrieli Cichowskiej. Wystawa nosi tytuł “Kożuch na mleku, miś w kieszonce i zapach mamy”. Składają się na nią oryginalne ilustracje do książek “Zajączek u dentysty” i “Urodziny Misia”.
Gabriela Cichowska to rzeszowianka, która ukończyła krakowską ASP, a obecnie jest wykładowcą łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Wystawa będzie prezentowana w PRO-FAMILIi do końca października.
Tekst i fot. Małgorzata Iwanicka






















![[ZDJĘCIA] Kalejdoskop Podróżniczy po raz 17. połączył miłośników świata 41 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Kalejdoskop Podróżniczy po raz 17. połączył miłośników świata](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kalejdoskop1-113-120x86.jpg)



