Od 1 lutego funkcję wiceprezesa portu lotniczego Rzeszów – Jasionka pełni Małgorzata Jarosińska-Jedynak. W listopadzie 2018 r. premier Mateusz Morawiecki powołał ją na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Rok później została nominowana na stanowisko ministra funduszy i polityki regionalnej, wchodząc w skład rządu, a w 2020 roku została sekretarzem stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, gdzie w randze ministra, pracowała jeszcze pod koniec ubiegłego roku.
Absolwentka inżynierii środowiska oraz studiów podyplomowych z bezpieczeństwa i higieny pracy Politechniki Rzeszowskiej pracowała m.in. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, gdzie pełniła funkcję dyrektora Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości.
Zarząd portu lotniczego Rzeszów – Jasionka tworzą prezes: Adam Hamryszczak, Małgorzata Jarosińska-Jedynak i Bartosz Górski.
Tekst: Alicja Karłowska, fot. Port Lotniczy Jasionka/materiały prasowe

![Rekordowy początek roku na lotnisku w Jasionce 2 - Polskie Radio Rzeszów Jasionka z rekordem cargo. Ponad milion kilogramów towarów w październiku [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/589964271_1156509000011605_5293920598013401611_n-350x250.jpg)
![Wznowiono ruch na lotniskach w Jasionce i Lublinie [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Rekordowy pierwszy kwartał na lotnisku w Jasionce](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2024/04/prr-lotnisko-350x250.jpg)






